Refenrece zákazníků

Anton Turičik

Jsem moc spokojený se službami, které kancelář poskytuje. Rychlá komunikace, vyřízení . Dělají nejen účetnictví ale i poradenství .

CLEVERBAU s.r.o.

Zdeněk Rastislav

Absolutní spokojenost. Musím říci, že změna mé účetní a přestup do této účetní kanceláře bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v rámci firmy. Pohotovost, velmi snadná komunikace se jen tak v tomto oboru nevidí. Nic není problém a vše je s předstihem hotové. Jsem velmi spokojený s kvalitou práce této firmy. Mohu jen vřele doporučit!

Autodoprava Ratislav s.r.o.

Tomáš Kolísek

Náš eshop generuje tisíce dokladů měsíčně - online platby přes GoPay, platby kartou, dobírky, prodejky... Vše zasíláme týdenním exportem a o více se nestaráme. Komunikace emailem je rychlá a věcná. Takto má fungovat účetní.

Scootland s.r.o.

Roman Mandziuk

S vedením účetnictví jsme velmi spokojeni, a to z mnoha důvodů – rychlost, spolehlivost, profesionalita. Navíc se můžeme na slečnu Přidalovou obrátit i o radu a je vždy ochotna pomoci.

Boost Pirates s r.o.

Jelínková Jaroslava

Služeb této účetní využívame již řadu let. Smluvně dané požadavky jsou řádně a včas zpracovány - to je naprostým standardem a jakýkoli dotaz ochotně zodpovězen. Velmi si tohoto profesionalního zázemí vážíme a případným zájemcům mohu spolupráci s firmou Katiala jen doporučit.

Donum FVE spol. s r.o.

Lukáš Müller

Služby účetní kanceláře, kterou využíváme pro naši malou firmu, jsou skvělé. Kancelář projevila vysokou odbornost, spolehlivost a preciznost při plnění úkolů. Její efektivní komunikace a ochota pomoci nám vytvořily důvěru v její schopnosti. Jsme s ní velmi spokojeni a rádi ji doporučíme dalším podnikům.

Neonfox s r.o.

Sebasitán Herman

Již řadu let využíváme vysoce profesionální služby účetní společnosti Katiala a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především pečlivost, bezchybnost, účetní znalosti, ochotu a spolehlivost. V porovnání s ostatními účetními firmami, které jsme dříve využívali, je za nás firma Katiala v tomto oboru jednička!

Alimosi s.r.o.

Petr Marek

S paní Kateřinou, jako dodavatelem účetních a poradenských služeb jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Výborně funguje on-line spolupráce, máme přístup do účetního SW, ve kterém si vedeme sklady, vystavujeme faktury apod. Dále nám vyhovuje dlouhodobá spolupráce s jedním člověkem, který zná naší firmu a není potřeba opakovaně vysvětlovat. Ceníme si také kvalitního poradenského zázemí.

Arekmo s.r.o.